Hakkımızda

 Gynestetica, güzellik ve estetik alanında Manisa'da hizmet veren modern, etkili ve bilimsel yöntemlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmayı hedefleyen bir medikal estetik kuruluşudur.

En son teknolojik cihazları bünyesinde bulunduran merkezimiz de, lazer epilasyon uygulamaları, karboksiterapi ve mezoterapi uygulamaları uzman hekim kadrolarımız tarafından yapılmaktadır.  

Gynestetica, Kadın,Güzellik ve Estetiğinde son noktayı temsil etmektedir. Dolgu, botoks, kalıcı makyaj gibi işlemlerin yanı sıra jinekolojik estetikoperasyonlarda anlaşmalı hastanelerde yapılmaktadır.

Duru, prüzsüz, canlı bir tene kim sahip olmak istemez ki...

Gynestetica, bitkisel ve doğal kozmatik ürünü olan ATACHE'yi Manisa'da uygulayan tek yerdir.

 


 “GYNAESTHETICA” bu amaçla, “sağlıklı bir kadın yaşamı, sağlığı bir güzelliği birleştiren bir kuruluştur. İsmi gibi bu konuda benzersizdir. Teknolojinin son imkanlarını bünyesinde bulunduran, “Gynestetica=Gynaesthetica" uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.Modern görünüm ve sıcak atmosferi ile müşterilerini, sağlıklı bir güzelliğe kavuştururken, toplumda seçkin bir yer edinmenin ayrılığını da yaşatmaktadır.

Kurumsal

Bize Ulaşın! CV'nizi Gönderin!
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Kozmetik Ürünler / Haberler / Resim Galerisi / Kampanyalar / İnsan Kaynakları / İletişim