KARBON MASKE

Maskenin içeriğindeki arbutin, C vitamini, hyaluronik asit, kolajen, aloe özü sayesinde ciltteki renk dengesizlikleri giderilebilir. Cildin nem dengesi sağlanırken anti aging etkisi gözlemlenebilir. Ayrıca maske içeriğinde yer alan rosea root ekstresi ginseng benzeri bir uzak doğu bitkisi olup cilde canlı, parlak ve genç bir görünüm sağlamaktadır. Hayatın temel bileşeni olan karbonun mucize gücü, artık cilt sağlığının korunmasında etkisini göstermektedir. Karbonlu elektroporasyon ve myotoni özelliklerini taşıyan beaution plus karbondan dolayı içerisinde yer alan ürünlerin hızla cilt içine nüfus etmesini sağlamaktadır. Karbon elektroporasyon ile ürünlerin ciltte yer alan porlardan elektriksel aktivite ile cilt için taşınmasını sağlar. Cihazın her 20 saniyede yüz kaslarına verdiği kasılma ile de yüz kasları çalıştırılmakta ve myotoni ile sarkmaların giderilmesinde etkili olmaktadır.

 

 


 

 

Uygulamalar sadece yüz değil dekolte, el ve boyun bölgelerine de yapılabilmektedir.

Tedavinin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Tedavinin kaç seans olacağı kişi profiline göre değişmekte olup, tek seansta bile etki gözlenebilir.

Ciltte, parlama, aydınlanma, matlığın giderilmesi, gözeneklerin küçülmesi ardışık yapılan
seanslarla birlikte artan sonuçlar gösterir.

Kalıcı ve net bir sonuç için ortama 3-5 seans gerekmektedir.

 

UYGULAMA NASIL YAPILIYOR?

Uygulama öncesinde cildin temizlenmesi ve gözeneklerin açılması tavsiye ediliyor.
Temizlenen cilde siyah renkli ve zengin içerikli karbon maske yerleştiriliyor. Maske cilde tamamen uygulandıktan sonra, Beaution Plus ile karbon maske içeriğinin emilimi sağlanır. Bu sırada maske 20 saniyede bir yüz kaslarına etki ederek sarkmaların önemli ölçüde azalmasına yardımcı oluyor.
Uygulama, ortalama 20 dakika sürüyor.
Beaution Plus’ ın temin edilmesi koşuluyla evde de yapılabilir. Ancak, uygulamadan başarılı sonuç alınabilmesi için ilk olarak tedavinin bir merkezde başlatılmasını tavsiye edilir.

 


Sonuç olarak beaution plus

- Kullanımı kolay
- Etkin
- Uzun süren tedavi seansları
gerektirmeyen bir yöntemdir.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın! CV'nizi Gönderin!
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Kozmetik Ürünler / Haberler / Resim Galerisi / Kampanyalar / İnsan Kaynakları / İletişim