SPA - ÇAMUR - YOSUN

Sanus Per Aquam

 Yorgunluktan ve stresin vücudunuza olan negatif etkilerinden kurtulmak, diğer yandan da güzelleşmek istiyorsunuz. İşte bu noktada Latince 'sanus per aquam'; yani 'suyla gelen sağlık' anlamına gelen spa'lar devreye giriyor artık. Vücudunuzu, zihninizi, en önemlisi de ruhunuzu tazeleyen spa'lar, baharı zinde karşılamanız için özel bakımlar ya da kürler sunuyor.Uzun süreli stres yüzümüze yorgun bir ifade, hayatımıza da umutsuzluk ve monotonluk getiriyor. Son yıllarda stresten arınıp beden, zihin ve ruh üçlüsünü canlandırmanın yolu tıpkı bilgisayar ekranındaki 'refresh' tuşuna basar gibi suyun ve bir çift sihirli elin bedenimize dokunmasıyla tazelenmekten geçiyor. Özellikle son yıllarda 'bakım, canlanma, tazelenme ve güzellik' denilince akla gelen spa'lar her geçen gün artıyor.

 

 Latince açılımı 'salus per aquam' yani 'sudan gelen sağlık' olan spa'lar, modern kadının hayatında da gittikçe artan bir öneme sahip. Ancak bir merkezde sadece masaj yapılıyor oluşu, o merkezi spa tanımlaması içine sokmuyor. Özellikle su ile yapılan bakımların önem kazandığı 'spa' kavramı hafiflemek, arınmak, yenilenmek ve bir saat için bile olsa kişinin aklındaki sorundan uzaklaşması için mucizevi etkiler yaratıyor. Yükselen sağlık ve güzellik wellness trend'lerinden biri olan su tedavileri ve bitki yağlarıyla yapılan masaj teknikleri, çamur, yosun banyoları ile desteklenen programlar, zayıflama, anti-aging, anti-selülit, cilt ve vücut bakımı gibi kürleri de içeriyor. Kimi spa merkezlerinde sadece farklı masaj teknikleri yer alırken, kimilerinde çamur-yosun banyosu, sıcak taş terapisi, refleksoloji, cilt bakımları, vücut terapileri, aromaterapi, deniz suyu havuzu, balneo bakımı, jet duş gibi dinlendirici ve tazeleyici bakımlar uygulanıyor.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın! CV'nizi Gönderin!
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Kozmetik Ürünler / Haberler / Resim Galerisi / Kampanyalar / İnsan Kaynakları / İletişim