LAZER DÖVME ÇIKARMA

 

 Pastelle üretilmiş en güçlü Q-switched lazer cihazıdır. 3,5 joule maximum gücü ile yüksek enerji ve hızı birlikte sunar.

Pastelle Q-Switched lazer ile çok etkin tedaviler hızla yapılabilmektedir. Tek atımdan çok daha üstün olan PTP (photo acustic pulse) teknolojisi ile etkinliği  5 ns de tek atım yapabilen lazerlere göre çok daha üst boyutlara taşımaktadır. PTP teknolojisi daha yüksek güce  daha az acı  ile güvenli bir şekilde  çıkabilmeyi sağlamaktadır. Yan etkileri çok yüksek oranda düşüren bu teknoloji ile rakip cihazlardan  daha gelişkin üretim teknolojisine sahip Pastelle,  lazer dünyasında sadece iki firmanın sahip olduğu bu teknoloji ile iz bırakmayan  dövme silme ve leke giderme işlemi yapabilen bir lazerdir. 10' mm lik başlık ile yüksek gücü sayesinde, en derin pigmente lezyonlarda dahi çok kısa seans sürelerinde başarılı olur. Yüksek kalite lazer profili ile her zaman güvenli işlem yapmanızı sağlar. Tek atım ve PTP mod atım teknolojisinde de Türkiye' deki en yüksek güce sahip lazer cihazıdır. Özel GENESIS mode atış süresi ile Long Pulse Nd:YAG lazer gibi etki gösterebilir depilasyon da başarılı sonuçlar alır. Yüksek teknoloji ürünü TOP HAT BEAM LASER : 2-10 mm otomatik başlık, 3500 mj  mode yüksek güç GENESIS, 1600 mj 1064nm (Q-swicthed lideri), 5 ns lazer pulse duration, PTP mod cilt yenileme.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın! CV'nizi Gönderin!
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Kozmetik Ürünler / Haberler / Resim Galerisi / Kampanyalar / İnsan Kaynakları / İletişim