LAZER EPİLASYON

MANİSA'DA  ALEXANDRİTE  LAZER İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

 

LIGHT AGE EPICARE LPX

GYNESTETİCA’da  kullanılan EpiCare Lazer Epilasyon Sistemi, FDA tarafından onaylanmıştır ve geniş bir kitle tarafından en kalıcı epilasyon sonuçlarını sağlayan sistem olarak kabul görmüştür.

EN İYİ LAZER SİSTEMİ

Alexandrite lazer sistemlerinin en iyi epilasyon sonuçlarını sağladığı klinik olarak ispatlanmıştır. Epicare lazerin yaydığı dalga boyları (755-1200 nm) en güçlü şekilde kıldaki melanini hedefler ve çevredeki dokulara sarar vermez. Bu seçici etkileşimden ortaya çıkan yarar, seçici fototermoliz'in temelini oluşturur. Epicare sistemi istenmeyen tüyleri yok ederken, ciltte oluşacak lekelenme yanma gibi etkileri de minimize eder.

Alexandrite Epicare LPX, Lazer Sistemleri arasında en hızlı çalışanı ve doz seçeneği en fazla olan lazer epilasyon sistemidir. Merkezimiz Amerika'da onay almış olan ALEXANRDİTE EPİCARE LPX Lazer epilasyon cihazını hizmete sunan ilk Lazer epilasyon merkezlerindendir.

Epicare Alexandrite sistem diğer sistemlerden farklı olarak doz seçeneği fazla ve çok hızlı çalışan bir Lazer epilasyon sistemidir. Bronz tende de güvenle kullanılabilir.

Epicare LPX, tene değmeden kullanılan bir cihazdır, hijyen olması açısından son derece sağlıklıdır. Cihaz başlıkları geniş olduğundan, uygulama süresi minimuma iner.
 

LAZER HAKKINDA
İstenmeyen tüylerinizi yok etmekte yardımcı olacağımıza, tüylerinizden sonsuza dek kurtulacağınıza söz veriyoruz.
Uzman ekibimizle birlikte, bütün uygulamalarımızda ayrıcalıklı olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Merkezimize gelerek lazer epilasyonun sizin için uygun olup olmadığını yada hangi cihazın size uygun olduğunu öğrenebilir ve ücretsiz deneme seansı yaptırabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın! CV'nizi Gönderin!
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Kozmetik Ürünler / Haberler / Resim Galerisi / Kampanyalar / İnsan Kaynakları / İletişim