Soğuk Lipolizi Ünlü Mankenlerimiz Tanıttı

MANİSA`DA İlk olarak GYNESTETİCA`da

 

CRYO LİPOLİZE - (Soğuk Lipoliz)   

*Dondurarak Zayıflama

*Ameliyat - Acı - Ağrı - İğne v.s Olmadan!

*Muhteşem göz alıcı formda bir vücut için daha serin bir alternatif

 

              İstenmeyen bölgesel yağlar, bayan - erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır.

               

                MANİSA GYNESTETİCA Kliniği de 21 Nisan 2012 tarihinde ünlü mankenlerimiz Tuba Altıntop ve Yeliz Öney`in katılımı ile gerçekleşen tanıtım programında en son teknoloji Soğuk Lipoliz Yöntemi`ni hizmete sunmuştur. Bu yöntem bugüne kadar ki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır. Vücutta istenmeyen yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları belirli dereceye kadar, etraftaki diğer dokulara zarar vermeden soğutarak zarlarını eritip vücudun çöpçü hücreleri olan makrofajlar tarafından emilerek yok edilmesi esasına dayanan bir vücut biçimlendirilme yöntemidir (tedavisidir).

 

                CYRO LİPOLİZE (Soğuk Lipoliz) yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale gelerek onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir. Aslında yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı zaman dermatolojide "Soğuk Kaynaklı Panikülit" olarak da ifade edilen programlanmış hücre ölümüne (Apoptoz) girdikleri yaygın bilinen bir gerçektir.

 

                CYRO LİPOLİZE (Soğuk Lipoliz) cihazı ile yağ hücreleri hedef alınarak yağ tabakasının bulunduğu bölgeler soğuk aracılığıyla parçalanır. Yağ hücreleri soğuğun etkisiyle daralıp büzülünce lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır.

 

              Avantajları Nelerdir?

  *Cerrahi olmayan güvenli non - invasiz yöntem

  *Liposuction'dan daha avantajlı sistem

  *Avrupa ve amerika'da en popüler zayıflama yöntemi

  *Uygulanan bölgede %20 - %40 oranında yağ yıkımı

  *Yağ eritmede RFve Ultrasound teknolojisinden daha üstün olma

  *Bel, sırt ve selülitli bölgelerde bulunan yağ hücrelerini eritmede non- invasiv yöntem

 

               CYRO LİPOLİZE (Soğuk Lipoliz) Uygulaması:

               CYRO LİPOLİZE (Soğuk Lipoliz) prosedürü non - invasiv bir uygulamadır. Uygulamadan hemen sonra rutin aktivitelere geri dönülebilir. Uygulama oldukça rahat geçtiğinden dolayı birçok kişi uygulama sırasında kitap okuyabilir, dizüstü bilgisayarıyla çalışabilir, müzik dinleyebilir ya da dinlenebilir. 

 

          

 

         

Bize Ulaşın! CV'nizi Gönderin!
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Kozmetik Ürünler / Haberler / Resim Galerisi / Kampanyalar / İnsan Kaynakları / İletişim